Can you solve this Puzzle? You should share this puzzle with your friends if you enjoyed it.
Only 2% known the answer within 1 minute.
You have two pens, a good one and a cheap one. The good one costs $1.00 more than the cheap one. You spend $1.10 in total.
How much did the cheap pen cost?
How much did the cheap pen cost?